Lité anhydritové podlahy

Hledáte kvalitní anhydritové podlahy? Seznamte se s naší nabídkou. Zákazníkům nabízíme kompletní realizace litých anhydritových podlah, dodávku materiálu i pronájem čerpadla pro zhotovení lité anhydritové podlahy.

  • Výborná tepelná vodivost.
  • Dokonalé vyrovnání povrchu.
  • Vhodná pro všechny interiéry.
  • Rychlé zhotovení.
  • Dlouhá životnost.
Lité anhydritové podlahy - DK Beton
KONTAKTUJTE NÁS

Kvalitní anhydritové podlahy do interiéru

Anhydrit je pevným podkladovým materiálem pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí. Samonivelační stěrka vyrovná podlahovou konstrukci a vytvoří dokonale rovnou plochu pro pokládku plovoucí, vinylové či PVC podlahy, dřevěných parket a dlažby. Po vytvrzení disponuje anhydritová podlaha pevnou a homogenní strukturou. Anhydritové potěry jsou vhodné do kuchyně, obývací místnosti i do garáže a pro průmyslové podlahy.

Nabízíme:

  • realizace anhydritových podlah
  • dodávku materiálu
  • pronájem čerpadel pro anhydritové směsi

Využijte také naše další služby, ke kterým patří profesionální výroba betonu, doprava betonu na místo určení i čerpání betonu do těžko přístupných míst. Dodávka směsí je vždy doručena přesně podle vašich požadavků.

Výborná tepelná vodivost

Anhydritová podlaha je skvělá pro podlahové topení. Disponuje o 20 % větší tepelnou vodivostí než betonová podlaha. Před zhotovením podlahy je ale nutná řádná hydroizolace i případně tepelná a zvuková izolace.

Tloušťka anhydritové podlahy je závislá na požadovaném zatížení. Pro interiéry je minimální výška anhydritové hmoty 30 mm. Pro podlahové vytápění je vrstva optimálně silná 35 až 50 mm. Přejete si získat více informací? Kontaktujte nás!

Složení podlahy

Anhydritový samonivelační potěr se vyrábí z pojiva na bázi síranu vápenatého, jemnozrnného kameniva, vody a chemických přísad. Pro své základní složení je podlaha náchylná na vlhkost. Vhodná je proto pouze do interiéru. Dodávka směsí pro litou anhydritovou podlahu pochází výhradně z našich moderních a automatizovaných betonáren, čímž garantujeme její kvalitu.

Získejte cenovou nabídku

Ve srovnání s betonovou podlahou je anhydritový potěr přibližně o 40 % dražší. Vyšší cenu ale kompenzuje vyšší tepelná vodivost a optimální vlastnosti pro interiérové použití. Zajímá vás přesná cena za m² realizace anhydridové podlahy? Napište nám přes kontaktní formulář.

Využijte lití anhydritových podlah

Potřebujete zhotovit anhydritové podlahy, zapůjčit čerpadlo pro čerpání anhydritové směsi nebo pouze dopravit anhydritovou směs na stavbu? Kontaktujte společnost DK – Beton s.r.o. Ústí nad Labem a Litoměřice! Působíme po celém Ústeckém kraji a v širokém okolí.